15 Finał

14 stycznia na ulicach Różana wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z Publicznego Gimnazjum, Publicznej Szkoły Podstawowej i Zespołu Szkół zbierali do puszek pieniądze na rzecz dzieci poszkodowanych w wypadkach. Zbiórka trwała od godziny 730 do 2100. Mimo brzydkiej pogody różaniacy nie szczędzili serca ani pieniędzy dla potrzebujących dzieci. O godzinie 2000 spotkaliśmy się z mieszkańcami na Placu Obrońców Różana i zapaliliśmy serce dobroci (z zimnych ogni). Wystrzeliliśmy również „Światełko do nieba”, które było widoczne nawet poza granicami miasta. Nad bezpieczeństwem czuwała Policja i Straż Pożarna. O 2030 w Domu Kultury odbyła się licytacja gadżetów od Jurka Owsiaka, którą poprowadził dyrektor GOUK - u Janusz Chojnowski. Licytowane przedmioty zostały sprzedane za 290 zł. Na koniec imprezy został wyświetlony dla wszystkich zebranych film. Podczas całej akcji zebraliśmy 2.885,68 zł, 200 koron czeskich;12,30 euro;1,81 litas; 25 kopiejek ukraińskich. Wszystkim wolontariuszom, ludziom dobrej woli, którzy pomogli w zorganizowaniu zbiórki, pragnę serdecznie podziękować. Mam nadzieję, że nie zabraknie Różana za rok na mapie WOŚP. Wszystkich chętnych do współpracy, z ciekawymi pomysłami zapraszam już we wrześniu. Sztab WOŚP: Małgorzata Załęska, Małgorzata Sławińska, Katarzyna Rybacka, Jolanta Drwęcka i Ewa Chojnowska.

Szef sztabu WOŚP w Różanie
Jolanta Kruszewska

Gminny Ośrodek Upowszechniania Kultury w Różanie © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Szukaj

Migawki

KINO

Koncerty filharmonii 2017/2018

Operalia Ostrołęckie

Zajęcia wakacyjne

Więcej…

Dni Różana 2017

Zapraszamy firmy do składania ofert obsługi towarzyszącej podczas DNI RÓŻANA. Impreza odbędzie się 15-16.07.2017 r. na pl. Obrońców Różana (rynek miejski).
Oferty należy składać do 03.07.2017 r. osobiście lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

GOUK w Różanie zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w solowym konkursie wokalnym Śpiewanie w Różanie III, który odbędzie się 15 lipca z okazji Dni Różana 2017.
Jeśli kochasz muzykę i lubisz śpiewać, chcesz zaprezentować się szerszej publiczności, a może chciałbyś rozgrzać publiczność przed główną gwiazdą nadchodzących Dni Różana?
Podziel się z nami swoimi muzycznymi fascynacjami i zostań jedną z Gwiazd.
Zgłoś się do nas, zaśpiewaj, wygraj atrakcyjną nagrodę i przeżyj niezapomnianą muzyczną przygodę.

 

Więcej…