Chrisbruk
Tynk

Gościliśmy od 2000 roku.


       
        Programy dla dzieci:
 
- Estrada Pana Pomidora
- Karius i Baktus
- Kaczki z nowej Paczki
- Muzyczna Lokomotywa
- Ewa, Kinga i Jerzy Włodarkowie
- Bachamas
- Sznurkowe skrzaty
- Arka Noego
- Hocki, Klocki Banialuki
- Miś i Margolcia
- Kubuś Puchatek
- Smok i Król leniuch
- Bajkowa Zofia i szalony Marceli
- Krystyna Giżowska i Jerzy Różycki
- Grupa T
- Duo-Fix
- Trele morele
- Urszula Pakuła Show
- Teatr muzyczny Hals
- Majka Jeżowska
- Kabaret zgrywus
- Wesołe pluszaki Show
- Bal u czapli i żurawia
- Grupa Cyrkowa Voyager
- Szalone Wakacje
- Przygody Pędziwiatra
- Sceny z życia smoków
- Kulfon i żaba Monika
- Halina Benedykt
- Tik -Tak
- Kot Rudy Myszka Pipi
- Kozucha Kłamczucha
- Bracia Bim Bam Bom
- Mix band
- Kosmokwaki
- Akademia Pana Kleksa
- Maminiki
- Kolorowy czas bajek
- Urodziny Baby Jagi
      
       Zespoły:
 
- No To Co
- Vox
- Czarno-czarni
- Iwan i Delfin
- The Mobil Blues
- Czerwone Gitary
- Bartek Wrona
- Happy End
- Leszcze
- Tercet Egzotyczny
- Tercet Czyli Kwartet
- Urszula
- Kombii
- Żuki
- Eleni
- Video
- Sixteen – Renata Dąbkowska
- Trubadurzy
- 2 plus 1
- Muniek z zespołem
- Partita
- Ewa Band
- PIN
- Eyya
- Krzysztof Krawczyk z zespołem

- Golden Life
- HUNDS UP
- Saragozza - Show
- BEN PREVO BAND
- DE FACTO
- Jacek Stachursky
- MACIEJ FORTUNA TRIO
-Chłopcy z Placu Bema
-Aksel
- ABBA SHOW
- GRUPO COSTA
- CHAZ DE PAOLO BAND
- NIXON
- BIC CYC
- DRINK MILK
- Sebastian Riedel & Cree
- Diadem
- Droga na Ostrołękę
- IMPERIUM
- CAMASUTRA
- Roberto Zucaro
- THE LAST RIDE
- Carol Markovsky

   
        Piosenka – soliści:
 
- Krystyna Giżowska
- Janusz Laskowski
- Piotr Szczepanik
- Hanka Bielicka
- Lidia Stanisławska
- Andrzej Rybiński
- Magda Durecka
- Halina Frąckowiak
- Andrzej Rosiewicz
- Irena Jarocka
- Lolita – Danuta Stankiewicz
- Ewa Kuklińska
- Filip Borowski
- Kasia Klich
    
    Kabarety i spektakle komediowe:
 
- Marcin Daniec
- Pigwa
- Otto
- Smok
- Ciach
- Rak
- Paka
- Głodna Grupa
- Jerzy Kryszak
- Pod Wyrwigroszem
- Neo-Nówka
- Trzeci oddech Kaczuchy
- Spotkanie z Balladą
- Moralnego Niepokoju
- Ranczo-smak Mamrota
- Krystyna Sienkiewicz
- Maciej Damięcki
- Długi
- Koń Polski
- Waldemar Ochnia
- Jurki
- DNO
- Kabaret Paka
- Kabaret JURKI
- Jacek Ziobro
- Kabaret z Konopi
- Kabaret 44-200
     Muzyka disco polo i dance:
 
- Skaner
- Quest
- Masters
- Toples
- Classic
- Boys
- Maxel
- Akcent
- Top one
- Silver
- Weekend
- Mega Dance
- 4ever
- Toledo
- Impuls
- Łukash
- Cliver
- Dance Express
- D-Bomb
- Focus
- Bayer Full
- Mejk
- Venus
   
        Grupy cygańskie:
 
- Vanessa & Sorba
- Don Vasyl
- Dziani
- Bogdan Trojanek i Terne Roma
- Vasyl Junior i cygańskie gwiazdy
 

Grupy folkowe:
 
- Krywań
- Mythos
 

        Formacje taneczne:
 
- Rewia dziecięca Sylaba
- Piotr Galiński i Camion Dance
      
        Covery:
 
- Abba Family
- Waterloo
- Reberto Zucaro
- The Liverpool
- Smokey Band
- Buenos Amigos
- Ramolsi
- Jambo Africa
- Salsa
- Avanti
- Babylon
      
        Country:
 
- Colorado Band
- Gang Marcela
- Kolaga Country
      
       
        Jazz:

- The Outbreak
- Aleksander's Ragtime Band
- Jarosław Bothur Quartet
 
        Kapela podwórkowe:
 
- Grupa Ortalion
- Kapela Siemiona
 
        Inne:
 
- Hejnałowa Grupa Myśliwska Echo
- Rodzinna Biesiada
- Jerzy Engel
- Władysław Żmuda
- Lesław Ćmikiewicz
- Ewa Złotowska
- Widowisko cyrkowe „Clown Dyzio”
- Warsztaty indiańsko-kowbojskie
- Warsztaty clownowe
- Warsztaty u „Leśnika i Ogrodnika”
- Orkiestra dęta Mrongovia
- Widowisko „człowiek guma”
 
Spektakle:
 
- Świat wesołej czarownicy
- Choinkowy bal
- Bal u czapli i żurawia
- Szalony karnawał z Panią Zimą
- Baśń z tysiąca i jednej nocy – Szeherezada
- Magiczna różczka
- Muzyczna lokomotywa
- Sznurkowe skrzaty
- Dwie Dorotki
- Atak klaunów
- Pan Twardowski
- Śpioszki i Brudaski
- O dwóch takich co ukradli księżyc
- Kubuś Puchatek i przyjaciele
- Królowa Śniegu
- Złota Rybka
- Diabelskie kamienie i pazury
- Zdążyć przed Panem Bogiem
- Stoliczku nakryj się
- Legenda o Lechu, Czechu i Rusie
- Pan Twardowski
- Kopciuszek
- Wilk i zając
- Królewna śnieżka
- Legenda o smoku Wawelskim
- Orfeusz i Eurydyka
- Żona do adopcji
- Pewniak
- Ratuj się, kto rodzi
- OLD SPICE GIRLS
- Sublokatorka
- Brel raz jeszcze
- Królowa Śniegu
- Kurczaczek Jedynaczek
- Alicja w krainie Czarów
- Prot i Filip – pomocnicy świętego Mikołaja”
- Jacek i Placek
- RUPHERT I RICO
- Czarnoksiężnik z Krainy Oz”

BAMBUKO 
WYSTAWY:
 
- wystawa fotograficzna - „Powiat makowski – Ocalić od zapomnienia”
- wystawa malarstwa Hanny Dudy - „Pejzaż w akwareli”
- Wystawa Anny Sajewicz i Piotra Dzięciołowskiego - „Koń w Rysunku i fotografii”
- Dorota Idzikowska - „Obrazy malowane słońcem”
 
Ponadto gościliśmy wielu gości i artystów amatorów.
 
- Kamienne Ogrody
- Trubadurzy z Makowa Maz
- ONYX
- TWIX

Gminny Ośrodek Upowszechniania Kultury w Różanie © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Szukaj