Allmax
Praktyka_weter
GS
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/SFD/mali_odkrywcy

Dzieci posiadają naturalną ciekawość, która pomaga im poznawać i zrozumieć otaczający świat. Zajęcia Mali Odkrywcy to połączenie zabawy i zdobywania wiedzy, które pomagają rozwinąć wyobraźnię i zdolności manualne. Maluchy wykonują proste eksperymenty i samodzielnie budują urządzenia z materiałów dostępnych w każdym domu. Powstałe efekty są pretekstem do dyskusji i wymiany spostrzeżeń.
Zapraszamy na zajęcia.
Agnieszka Kluczek

 

{gallery}SFD/mali_odkrywcy{/gallery}

Gminny Ośrodek Upowszechniania Kultury w Różanie © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Szukaj

Migawki

Koncert Filharmonii Narodowej

Filharm 10

Zapraszamy na koncert z saksofonem w roli głównej. Instrument ten został skonstruowany w XIX wieku przez belgijskiego budowniczego Adolfa Saxa i od jego nazwiska wziął swoją nazwę. Mimo, że korpus saksofonu zbudowany jest z metalu, to zaliczamy go do grupy instrumentów dętych drewnianych. Dlaczego tak jest? – tę zagadkę rozwiążemy wspólnie podczas koncertu. Wielu z nas saksofon kojarzy się z jazzem, a jak mógłby zabrzmieć w interpretacjach muzyki napisanej zanim powstał sam instrument? Postanowiliśmy to sprawdzić, dlatego w naszym programie znajdzie się także repertuar klasyczny, nie zabraknie w nim również przebojów muzyki rozrywkowej, zaaranżowanych na zespół saksofonów. Dzieciom pragniemy zaprezentować członków rodziny saksofonów różniących się wielkością, wyglądem i brzmieniem oraz odkryć niektóre z ich tajemnic.

Więcej…

5 Królowej Bony

5 BONY net

Próba otwarta The OrchestRose

OrchestrRose net

Fot.M.Cachel

 

Animacje

Fot.M.Cachel

Wycieczka do ZOO

Fot.M.Cachel