Calvados
Ubezpieczenia
Załęska

Warsztat taneczno-ruchowy Teraz ja! Ugruntowanie
W czasie zajęć skupimy się na tym, co odczuwamy w ciele i jak to wyrażamy. Zajmiemy się pogłębieniem świadomości ciała, doświadczeń ruchowych i improwizacji tanecznych. Ułatwi nam to wyrażanie emocji w bezpieczny sposób.
Zanim to jednak zrobimy, popracujemy nad ugruntowaniem - odczuwaniem podłoża. W szerszym znaczeniu oznacza ono indywidualny kontakt osoby z podstawowymi realiami jej egzystencji. Zwykle silne czucie gruntu pod nogami i stóp spoczywających na nim powoduje wzrost poczucia bezpieczeństwa. Staniemy pewnie i mocno, świadomi swojej obecności i zajmowanej przestrzeni.
W ostatniej części spotkania pozwolimy sobie na ruch spontaniczny – taniec, dzięki któremu zintegrujemy nasze doświadczenia. Ty zdecydujesz, z jaką intensywnością chcesz się ruszać i w jakim tempie. Stworzymy warunki do wyrażenia się w komfortowy sposób, zgodnych z Twoimi aktualnymi potrzebami.

Czas: 14 maja, sobota, godz. 14.00-17.00.
Miejsce: GOUK w Różanie, ul. Adama Mickiewicza 5
Koszt: zajęcia są bezpłatne, po wcześniejszym zarezerwowaniu pod numerem telefonu (29) 76 69 042 lub adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Prowadzący: Kamil Krukowski, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 601 067 248
Doświadczenie w pracy z ruchem/ tańcem spontanicznym nie jest wymagane. Z uwagi na charakter zajęć, wspierająca będzie otwartość uczestników na ruch i poznawanie siebie. Aby wziąć udział
w warsztacie, należy mieć ukończone 16 lat.

Na zajęciach będą potrzebne:
- woda do picia,
- sportowe/ wygodne ubranie niekrępujące ruchów (tańczymy boso lub w skarpetach),
- koc i poduszka, lub coś na czym możesz usiąść (będziemy od czasu do czasu siadać w kręgu na podłodze i dzielić się doświadczeniami).

Szukaj

Migawki

Dzień matki

d matki

Konkurs patriotyczny

konk patrio

Więcej…

Dni Różana

Zostań sponsorem Dni Różana 2022
GOUK w Różanie zaprasza do współpracy firmy i osoby prywatne zainteresowane włączeniem się w organizację Dni Różana 2022.
W zamian oferujemy:
• umieszczenie nazwy i logo firmy na materiałach promocyjnych imprezy (w przypadku zadeklarowania się do dnia 31.05.2022 r.),
• możliwość rozwieszenia na terenie imprezy (na barierkach) dostarczonych Organizatorowi banerów reklamowych,
• podziękowanie dla sponsora wygłoszone na scenie przed występem gwiazdy Dni Różana,
• wymienianie nazwy firmy przez konferansjera podczas imprezy,
• roczną darmową reklamę na stronach internetowych GOUK i Świerszcza Różańskiego
• roczną darmową reklamę w wydaniach papierowych Świerszcza Różańskiego
• bezpłatny projekt reklamy/wizytówkę dla firmy,

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 29 766 90 42. Na zgłoszenia czekamy do 31 maja br.

Razem możemy więcej

Konkurs wokalny

Więcej…

Koncert

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ