Kwiaciarnia
Allmax
GS

W dniu 23 października br. w sali widowiskowej GOUK w Różanie odbyły się rodzinne warsztaty z kultury kurpiowskiej, zrealizowane ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2016-2018 oraz ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego. Na czterogodzinnych zajęciach 25 uczestników uczyło się ręcznego wytwarzania kwiatów z bibuły. Warsztaty były pretekstem do spotkania i spędzenia twórczo czasu. Podczas pracy starsi uczestnicy wspominali minione lata, tradycje jakie panowały w ich domach, wymieniali się swoim doświadczeniami. Dzieci z ciekawością przysłuchiwały się opowieściom.Powstały przepiękne kompozycje kwiatowe, które uczestnicy mogli zabrać do domu. Działanie miało na celu promocję kultury ludowej i zorganizowanie wydarzenia skierowanego do rodzin. Pozyskane środki zostały przeznaczone na zakup materiałów potrzebnych do przeprowadzenia warsztatów i wynagrodzenie osoby prowadzącej. GOUK w Różanie ze swojej strony zapewnił salę wraz z wyposażeniem.

Wielkanocne stroiki i pisanki

Gminny Ośrodek Upowszechniania Kultury w Różanie © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Szukaj

Migawki

Konkurs

WYNIKI KONKURSU "MOJA FANTAZJA - NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA ŚWIĄTECZNA"
Kochani, 3 grudnia zakończył się termin nadsyłania prac do konkursu organizowanego przez GOUK w Różanie. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie kategorie wiekowe. Wszystkie prace, które wzięły udział w konkursie są niesamowite. Autorzy prac niewątpliwie włożyli w nie dużo serca i talentu, co utrudniało wyłonienie tej najlepszej. Jury powołane przez organizatora ostatecznie zdecydowało o wynikach konkursu.

Kategoria wiekowa: Przedszkole - klasa III Szkoły Podstawowej.
1. Nikola Woźniak
2. Julia Wilczewska
3. Alicja Sielska

Kategoria wiekowa: Klasy IV-VIII Szkoły Podstawowej.
1. Vanessa Myślak
2. Kalina Bereszczyńska
3. Kacper Sośnicki

Serdecznie gratulujemy laureatom oraz wszystkim uczestnikom konkursu. Wszyscy zasłużyli na nagrody :), po które można zgłaszać się od 7 grudnia do GOUK w Różanie. Im szybciej, tym lepiej ;) Poniżej zdjęcia prac konkursowych. Wesołych świąt!
Więcej…

Konkurs plastyczny

WYNIKI KONKURSU - Twój wymarzony Dom Kultury

GOUK w Różanie dziękuje serdecznie wszystkim uczestnikom konkursu za udział i nadesłane prace.

Oficjalne wyniki za największą liczbę zebranych lajków pod swoją pracą:
I miejsce - Natalka z wynikiem 229 (nadesłane przez Ewelina Stryjewska)
II miejsce - Gabrysia z wynikiem 222 (nadesłane przez Agnieszka Napiórkowska)
III miejsce - Amelia z wynikiem 125 (nadesłane przez Żaneta Kopera).

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy od 18 maja po odbiór nagrody niespodzianki. Dla pozostałych uczestników przewidzieliśmy nagrody pocieszenia do odebrania w Gouk.

Koncert Filharmonii Narodowej

Filharm 10

KONCERT ODWOŁANY

Więcej…

Kino

kino pazdziernik

5 Królowej Bony

5 BONY net