Ubezpieczenia
Chrisbruk
Tynk

Warsztat taneczno-ruchowy Teraz ja! Ugruntowanie
W czasie zajęć skupimy się na tym, co odczuwamy w ciele i jak to wyrażamy. Zajmiemy się pogłębieniem świadomości ciała, doświadczeń ruchowych i improwizacji tanecznych. Ułatwi nam to wyrażanie emocji w bezpieczny sposób.
Zanim to jednak zrobimy, popracujemy nad ugruntowaniem - odczuwaniem podłoża. W szerszym znaczeniu oznacza ono indywidualny kontakt osoby z podstawowymi realiami jej egzystencji. Zwykle silne czucie gruntu pod nogami i stóp spoczywających na nim powoduje wzrost poczucia bezpieczeństwa. Staniemy pewnie i mocno, świadomi swojej obecności i zajmowanej przestrzeni.
W ostatniej części spotkania pozwolimy sobie na ruch spontaniczny – taniec, dzięki któremu zintegrujemy nasze doświadczenia. Ty zdecydujesz, z jaką intensywnością chcesz się ruszać i w jakim tempie. Stworzymy warunki do wyrażenia się w komfortowy sposób, zgodnych z Twoimi aktualnymi potrzebami.

Czas: 14 maja, sobota, godz. 14.00-17.00.
Miejsce: GOUK w Różanie, ul. Adama Mickiewicza 5
Koszt: zajęcia są bezpłatne, po wcześniejszym zarezerwowaniu pod numerem telefonu (29) 76 69 042 lub adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Prowadzący: Kamil Krukowski, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 601 067 248
Doświadczenie w pracy z ruchem/ tańcem spontanicznym nie jest wymagane. Z uwagi na charakter zajęć, wspierająca będzie otwartość uczestników na ruch i poznawanie siebie. Aby wziąć udział
w warsztacie, należy mieć ukończone 16 lat.

Na zajęciach będą potrzebne:
- woda do picia,
- sportowe/ wygodne ubranie niekrępujące ruchów (tańczymy boso lub w skarpetach),
- koc i poduszka, lub coś na czym możesz usiąść (będziemy od czasu do czasu siadać w kręgu na podłodze i dzielić się doświadczeniami).

Mikołajki

Piknik Militarny

Śpiewanie w Różanie

Szukaj

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ