Praktyka_weter
Ubezpieczenia
GS

Gościliśmy od 2000 roku.


       
        Programy dla dzieci:
 
- Estrada Pana Pomidora
- Karius i Baktus
- Kaczki z nowej Paczki
- Muzyczna Lokomotywa
- Ewa, Kinga i Jerzy Włodarkowie
- Bachamas
- Sznurkowe skrzaty
- Arka Noego
- Hocki, Klocki Banialuki
- Miś i Margolcia
- Kubuś Puchatek
- Smok i Król leniuch
- Bajkowa Zofia i szalony Marceli
- Krystyna Giżowska i Jerzy Różycki
- Grupa T
- Duo-Fix
- Trele morele
- Urszula Pakuła Show
- Teatr muzyczny Hals
- Majka Jeżowska
- Kabaret zgrywus
- Wesołe pluszaki Show
- Bal u czapli i żurawia
- Grupa Cyrkowa Voyager
- Szalone Wakacje
- Przygody Pędziwiatra
- Sceny z życia smoków
- Kulfon i żaba Monika
- Halina Benedykt
- Tik -Tak
- Kot Rudy Myszka Pipi
- Kozucha Kłamczucha
- Bracia Bim Bam Bom
- Mix band
- Kosmokwaki
- Akademia Pana Kleksa
- Maminiki
- Kolorowy czas bajek
- Urodziny Baby Jagi
      
       Zespoły:
 
- No To Co
- Vox
- Czarno-czarni
- Iwan i Delfin
- The Mobil Blues
- Czerwone Gitary
- Bartek Wrona
- Happy End
- Leszcze
- Tercet Egzotyczny
- Tercet Czyli Kwartet
- Urszula
- Kombii
- Żuki
- Eleni
- Video
- Sixteen – Renata Dąbkowska
- Trubadurzy
- 2 plus 1
- Muniek z zespołem
- Partita
- Ewa Band
- PIN
- Eyya
- Krzysztof Krawczyk z zespołem

- Golden Life
- HUNDS UP
- Saragozza - Show
- BEN PREVO BAND
- DE FACTO
- Jacek Stachursky
- MACIEJ FORTUNA TRIO
-Chłopcy z Placu Bema
-Aksel
- ABBA SHOW
- GRUPO COSTA
- CHAZ DE PAOLO BAND
- NIXON
- BIC CYC
- DRINK MILK
- Sebastian Riedel & Cree
- Diadem
- Droga na Ostrołękę
- IMPERIUM
- CAMASUTRA
- Roberto Zucaro
- THE LAST RIDE
- Carol Markovsky

   
        Piosenka – soliści:
 
- Krystyna Giżowska
- Janusz Laskowski
- Piotr Szczepanik
- Hanka Bielicka
- Lidia Stanisławska
- Andrzej Rybiński
- Magda Durecka
- Halina Frąckowiak
- Andrzej Rosiewicz
- Irena Jarocka
- Lolita – Danuta Stankiewicz
- Ewa Kuklińska
- Filip Borowski
- Kasia Klich
    
    Kabarety i spektakle komediowe:
 
- Marcin Daniec
- Pigwa
- Otto
- Smok
- Ciach
- Rak
- Paka
- Głodna Grupa
- Jerzy Kryszak
- Pod Wyrwigroszem
- Neo-Nówka
- Trzeci oddech Kaczuchy
- Spotkanie z Balladą
- Moralnego Niepokoju
- Ranczo-smak Mamrota
- Krystyna Sienkiewicz
- Maciej Damięcki
- Długi
- Koń Polski
- Waldemar Ochnia
- Jurki
- DNO
- Kabaret Paka
- Kabaret JURKI
- Jacek Ziobro
- Kabaret z Konopi
- Kabaret 44-200
     Muzyka disco polo i dance:
 
- Skaner
- Quest
- Masters
- Toples
- Classic
- Boys
- Maxel
- Akcent
- Top one
- Silver
- Weekend
- Mega Dance
- 4ever
- Toledo
- Impuls
- Łukash
- Cliver
- Dance Express
- D-Bomb
- Focus
- Bayer Full
- Mejk
- Venus
   
        Grupy cygańskie:
 
- Vanessa & Sorba
- Don Vasyl
- Dziani
- Bogdan Trojanek i Terne Roma
- Vasyl Junior i cygańskie gwiazdy
 

Grupy folkowe:
 
- Krywań
- Mythos
 

        Formacje taneczne:
 
- Rewia dziecięca Sylaba
- Piotr Galiński i Camion Dance
      
        Covery:
 
- Abba Family
- Waterloo
- Reberto Zucaro
- The Liverpool
- Smokey Band
- Buenos Amigos
- Ramolsi
- Jambo Africa
- Salsa
- Avanti
- Babylon
      
        Country:
 
- Colorado Band
- Gang Marcela
- Kolaga Country
      
       
        Jazz:

- The Outbreak
- Aleksander's Ragtime Band
- Jarosław Bothur Quartet
 
        Kapela podwórkowe:
 
- Grupa Ortalion
- Kapela Siemiona
 
        Inne:
 
- Hejnałowa Grupa Myśliwska Echo
- Rodzinna Biesiada
- Jerzy Engel
- Władysław Żmuda
- Lesław Ćmikiewicz
- Ewa Złotowska
- Widowisko cyrkowe „Clown Dyzio”
- Warsztaty indiańsko-kowbojskie
- Warsztaty clownowe
- Warsztaty u „Leśnika i Ogrodnika”
- Orkiestra dęta Mrongovia
- Widowisko „człowiek guma”
 
Spektakle:
 
- Świat wesołej czarownicy
- Choinkowy bal
- Bal u czapli i żurawia
- Szalony karnawał z Panią Zimą
- Baśń z tysiąca i jednej nocy – Szeherezada
- Magiczna różczka
- Muzyczna lokomotywa
- Sznurkowe skrzaty
- Dwie Dorotki
- Atak klaunów
- Pan Twardowski
- Śpioszki i Brudaski
- O dwóch takich co ukradli księżyc
- Kubuś Puchatek i przyjaciele
- Królowa Śniegu
- Złota Rybka
- Diabelskie kamienie i pazury
- Zdążyć przed Panem Bogiem
- Stoliczku nakryj się
- Legenda o Lechu, Czechu i Rusie
- Pan Twardowski
- Kopciuszek
- Wilk i zając
- Królewna śnieżka
- Legenda o smoku Wawelskim
- Orfeusz i Eurydyka
- Żona do adopcji
- Pewniak
- Ratuj się, kto rodzi
- OLD SPICE GIRLS
- Sublokatorka
- Brel raz jeszcze
- Królowa Śniegu
- Kurczaczek Jedynaczek
- Alicja w krainie Czarów
- Prot i Filip – pomocnicy świętego Mikołaja”
- Jacek i Placek
- RUPHERT I RICO
- Czarnoksiężnik z Krainy Oz”

BAMBUKO 
WYSTAWY:
 
- wystawa fotograficzna - „Powiat makowski – Ocalić od zapomnienia”
- wystawa malarstwa Hanny Dudy - „Pejzaż w akwareli”
- Wystawa Anny Sajewicz i Piotra Dzięciołowskiego - „Koń w Rysunku i fotografii”
- Dorota Idzikowska - „Obrazy malowane słońcem”
 
Ponadto gościliśmy wielu gości i artystów amatorów.
 
- Kamienne Ogrody
- Trubadurzy z Makowa Maz
- ONYX
- TWIX

Szukaj

Migawki

Wyjazd integracyjny

farma

Więcej…

Mały Książę

maly dD

Dzień matki

d matki

Konkurs patriotyczny

konk patrio

Więcej…

Dni Różana

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT
na ustawienie stoisk handlowych
w trakcie „Dni Różana 2022”
16-17 lipca 2022 r.

Gminny Ośrodek Upowszechniania Kultury w Różanie zaprasza do składania ofert na ustawienie stoisk handlowych takich jak: kucyki, kwiaty, kosmetyki, koszulki, biżuteria, kwiaty itp. podczas „Dni Różana 2022” na Targowisku Miejskim, ul. Królowej Bony w Różanie.

Oferent zobowiązany jest do złożenia oferty na formularzu stanowiącym (załącznik nr 1) na adres: Gminny Ośrodek Upowszechniania Kultury w Różanie, ul. Mickiewicza 5, 06-230 Różan, lub e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 05.07.2022 r. do godz. 16.00.

GOUK dokona wyboru ofert wg własnego uznania (kierując się zasadą zapewnienia uczestnikom imprezy różnorodnej oferty). Oferenci zostaną poinformowani o wynikach telefonicznie bądź mailowo do dnia 07.07.2022 r.
Należność za oferowane stoisko musi być uiszczona w ciągu 14 dni od dnia otrzymania zawiadomienia o wyborze oferty. W przypadku braku opłaty w terminie oferta zostanie odrzucona. W przypadku rezygnacji oferenta opłata nie podlega zwrotowi. Oferent zobowiązany będzie do zapłaty za stoisko na konto: Bank Spółdzielczy Nr 21 8925 0006 0000 0185 2000 0020 z dopiskiem stoisko handlowe.
Miejsce handlu przydzielone w dniu przyjazdu Oferenta jest miejscem ostatecznym. GOUK nie wyraża zgody na zmianę miejsca ustawienia stoiska.

DR2022

 

DR2022 1

 

ksop otwarte

Zostań sponsorem Dni Różana 2022
GOUK w Różanie zaprasza do współpracy firmy i osoby prywatne zainteresowane włączeniem się w organizację Dni Różana 2022.
W zamian oferujemy:
• umieszczenie nazwy i logo firmy na materiałach promocyjnych imprezy (w przypadku zadeklarowania się do dnia 31.05.2022 r.),
• możliwość rozwieszenia na terenie imprezy (na barierkach) dostarczonych Organizatorowi banerów reklamowych,
• podziękowanie dla sponsora wygłoszone na scenie przed występem gwiazdy Dni Różana,
• wymienianie nazwy firmy przez konferansjera podczas imprezy,
• roczną darmową reklamę na stronach internetowych GOUK i Świerszcza Różańskiego
• roczną darmową reklamę w wydaniach papierowych Świerszcza Różańskiego
• bezpłatny projekt reklamy/wizytówkę dla firmy,

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 29 766 90 42. Na zgłoszenia czekamy do 31 maja br.

Razem możemy więcej

 

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ