Allmax
Allmax
GS

15 Finał

14 stycznia na ulicach Różana wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z Publicznego Gimnazjum, Publicznej Szkoły Podstawowej i Zespołu Szkół zbierali do puszek pieniądze na rzecz dzieci poszkodowanych w wypadkach. Zbiórka trwała od godziny 730 do 2100. Mimo brzydkiej pogody różaniacy nie szczędzili serca ani pieniędzy dla potrzebujących dzieci. O godzinie 2000 spotkaliśmy się z mieszkańcami na Placu Obrońców Różana i zapaliliśmy serce dobroci (z zimnych ogni). Wystrzeliliśmy również „Światełko do nieba”, które było widoczne nawet poza granicami miasta. Nad bezpieczeństwem czuwała Policja i Straż Pożarna. O 2030 w Domu Kultury odbyła się licytacja gadżetów od Jurka Owsiaka, którą poprowadził dyrektor GOUK - u Janusz Chojnowski. Licytowane przedmioty zostały sprzedane za 290 zł. Na koniec imprezy został wyświetlony dla wszystkich zebranych film. Podczas całej akcji zebraliśmy 2.885,68 zł, 200 koron czeskich;12,30 euro;1,81 litas; 25 kopiejek ukraińskich. Wszystkim wolontariuszom, ludziom dobrej woli, którzy pomogli w zorganizowaniu zbiórki, pragnę serdecznie podziękować. Mam nadzieję, że nie zabraknie Różana za rok na mapie WOŚP. Wszystkich chętnych do współpracy, z ciekawymi pomysłami zapraszam już we wrześniu. Sztab WOŚP: Małgorzata Załęska, Małgorzata Sławińska, Katarzyna Rybacka, Jolanta Drwęcka i Ewa Chojnowska.

Szef sztabu WOŚP w Różanie
Jolanta Kruszewska

Szukaj

Migawki

Wyjazd integracyjny

farma

Więcej…

Mały Książę

maly dD

Dzień matki

d matki

Konkurs patriotyczny

konk patrio

Więcej…

Dni Różana

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT
na ustawienie stoisk handlowych
w trakcie „Dni Różana 2022”
16-17 lipca 2022 r.

Gminny Ośrodek Upowszechniania Kultury w Różanie zaprasza do składania ofert na ustawienie stoisk handlowych takich jak: kucyki, kwiaty, kosmetyki, koszulki, biżuteria, kwiaty itp. podczas „Dni Różana 2022” na Targowisku Miejskim, ul. Królowej Bony w Różanie.

Oferent zobowiązany jest do złożenia oferty na formularzu stanowiącym (załącznik nr 1) na adres: Gminny Ośrodek Upowszechniania Kultury w Różanie, ul. Mickiewicza 5, 06-230 Różan, lub e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 05.07.2022 r. do godz. 16.00.

GOUK dokona wyboru ofert wg własnego uznania (kierując się zasadą zapewnienia uczestnikom imprezy różnorodnej oferty). Oferenci zostaną poinformowani o wynikach telefonicznie bądź mailowo do dnia 07.07.2022 r.
Należność za oferowane stoisko musi być uiszczona w ciągu 14 dni od dnia otrzymania zawiadomienia o wyborze oferty. W przypadku braku opłaty w terminie oferta zostanie odrzucona. W przypadku rezygnacji oferenta opłata nie podlega zwrotowi. Oferent zobowiązany będzie do zapłaty za stoisko na konto: Bank Spółdzielczy Nr 21 8925 0006 0000 0185 2000 0020 z dopiskiem stoisko handlowe.
Miejsce handlu przydzielone w dniu przyjazdu Oferenta jest miejscem ostatecznym. GOUK nie wyraża zgody na zmianę miejsca ustawienia stoiska.

DR2022

 

DR2022 1

 

ksop otwarte

Zostań sponsorem Dni Różana 2022
GOUK w Różanie zaprasza do współpracy firmy i osoby prywatne zainteresowane włączeniem się w organizację Dni Różana 2022.
W zamian oferujemy:
• umieszczenie nazwy i logo firmy na materiałach promocyjnych imprezy (w przypadku zadeklarowania się do dnia 31.05.2022 r.),
• możliwość rozwieszenia na terenie imprezy (na barierkach) dostarczonych Organizatorowi banerów reklamowych,
• podziękowanie dla sponsora wygłoszone na scenie przed występem gwiazdy Dni Różana,
• wymienianie nazwy firmy przez konferansjera podczas imprezy,
• roczną darmową reklamę na stronach internetowych GOUK i Świerszcza Różańskiego
• roczną darmową reklamę w wydaniach papierowych Świerszcza Różańskiego
• bezpłatny projekt reklamy/wizytówkę dla firmy,

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 29 766 90 42. Na zgłoszenia czekamy do 31 maja br.

Razem możemy więcej

 

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ